O NÁS

Jsme skupina nadšenců do "skákání" na trampolíně s řídítky. Skáčeme už od roku 2013 na Rabí v kulturním domě, kde pravidelně cvičíme a pořádáme různé akce. Lekce jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V případě, že nemůžete na lekce dorazit osobně, bude v nejbližší době možnost se přihlásit k odběru on-line.

Ája a Miri

A jak to všechno začalo?

V roce 2012 jsme koupili dvouletému synovi trampolínku s madlem. Chtěla jsem se zpevnit po porodu, a tak jsem zkoušela na trampolíně cvičit doma. Na internetu v té době moc cviků nebylo, ale našla jsem kurzy Jumpingu - cvičení na trampolíně s řídítky. Ráda jezdím na kurzy, tak jsem se rozhodla se přihlásit. Ne proto, abych byla instruktor, ale proto, abych cvičila správně. Kurz probíhal v Pardubicích a trval dva víkendy. V té době jsem netušila do čeho jdu, jelikož jsem na Jumpingu nikdy nebyla. Nejbližší lekce Jumpingu byly až v Plzni a v Českých Budějovicích…

První den na kurzu byl velice zajímavý. Bylo nás celkem 35 a první otázka, na kterou se nás ptali zněla: "Je tady někdo, kdo nikdy nebyl na Jumpingu?" Chtěla jsem se přihlásit, ale jedna holka stačila prohlásit: "No, to je teda otázka!" A tak jsem se ani nepokoušela přiznat.  A pak to přišlo. Peklo! Cvičili jsme od rána do večera s jednou pauzou na oběd, na který jsem ani neměla chuť. Po prvním pekelným víkendu jsem doma nemohla sejít schody. Připadala jsem si jako robot. Vypadala jsem dost komicky. Další víkend následovalo pokračování. Opět stejné peklo zakončené zkouškou. 

Po cestě z kurzu jsem si říkala: " Když to stálo takové úsilí, tak bych si mohla koupit deset trampolín a začít cvičit jen s kamarádkami." A bylo. Dostala jsem nabídku krásného prostoru na cvičení v Sušici v Káčku. Když jsem měla mít první hodinu, byla jsem nervózní víc než před maturitou. Na první hodinu nikdy nezapomenu :)

O lekce Jumpingu byl zájem, a tak jsem neustále přikupovala nové trampolíny. Nyní už jich máme 45. V roce 2013 jsem po druhé otěhotněla, a tak jsem ukecala kamarádku Miri, aby si udělala kurz. Díky ní mohl Jumping pokračovat dále a Miri dodnes předcvičuje. Je to takový můj anděl. V roce 2019 se k nám přidala instruktorka Kačka, která nás bohužel v roce 2024 musela opustit ze zdravotních důvodů. Za pár dní budeme mít další posilu Lenku. Díky Jumpingu jsem poznala tolik skvělých lidí. Společně pořádáme Jumping party, Fitness víkendy a vzájemně se nabíjíme a motivujeme. Je to naše přírodní antidepresivum :)

Ája